V.I.P VSTUPENKA

30.00  s DPH

Kategórie:

Vstupenka VIP: sedenie priamo pred tanečníkmi, uvítací drink, občerstvenie, fotenie s tanečníkmi.

 

Skupina The Gentlemen Slovakia aj v BARDEJOVE. Už 14.3.2020 /sobota/ prídu gentlemeni aj do nášhu podniku R66 – Coffee & Bar , aby predviedli ženám svoje predstavenie. Medzi vystupujúcimi budú aj dvojnásobní majstri sveta v pánskom striptíze a ako bonus predvedú víťaznú show. Všetky choreografie pripravil Johnny Mečoh, preto o dávku profesionality a štipľavých pohybov nebude núdza. Slovenské ženy si môžu dosýta užiť slovenských mužov. Počas večera bude aj tombola o privátny striptíz.

 

Skupina The Gentlemen Slovakia sa na Jar vydáva na svoje tretie tour po slovenských mestách. Tento rok sme sa rozhodli pridať do tour aj mestá, kde sme ešte nevystupovali, aby sme sa stali dostupnejšími všetkým ženám. Skupina je zložená výlučne len so slovenských tanečníkov / striptérov. Počas predstavenia si užijete dávku štipľavého tanca, zvodných pohybov, obnažených tiel, ale hlavne veľa dobrej zábavy. Veríme, že všetky budete odchádzať s dobrou náladou a veľkou inšpiráciou :). 
Členovia skupiny Lucas a Chris sa minulý rok stali dvojnásobnými majstrami sveta v pánskom striptíze, čo len potvrdzuje kvalitu show. Medzi tanečníkmi nájdete opäť známe tváre, ktoré už dobre poznáte z posledného tour, ale pribudli aj nové posily, Diaz a Ricardo. 
Predstavenie sa skladá z dvoch častí. Každá show je zostavená tak, aby ste sa dobre zabavili a aspoň na chvíľu zabudli na každodenné problémy. Páni sa preto zamerali na originálnosť, nápaditosť, ale hlavne všetko s gentlemenským postojom.

choreograf: Johnny Perfekto – známy tanečník, tréner, showman, zakladateľ lifestylového štúdia Life is Perfect, sa s tancom v krvi už narodil, a práve preto vďaka nemu dosiahol neobyčajné úspechy. Rozvinul začiatky tanečnej scény na Slovensku a pôsobil ako tanečník a tréner doma i v zahraničí. Zmyslom jeho života sa stalo nikdy nekončiace sebazdokonaľovanie, ktoré sa prostredníctvom svojich projektov snaží umožniť aj ostatným ľuďom.

Krajiny v ktorých sa uskutočnilo predstavenie: Rusko, Anglicko, Rakúsko, Nemecko, Lotyšsko, Bielorusko, Švajčiarsko, Česká Republika, Poľsko, Slovensko.

Brány do kaviarne sa otvárajú o 19:00. Ak prídete skôr, čas si môžete skrátiť v našom bare pri miešaných nápojoch.

 

Tešíme sa na Vás.

10 na sklade

0