Zľava!

Magické hubky na kožu a plasty – Scholl Concepts – DIRT-ERASER PAD GREY

2.00  1.30  s DPH

Katalógové číslo: 597 Kategórie: , , Značka:

Vysoko výkonná magická čistiaca špongia.

Výrobca: Scholl Concepts

Obsah Balenia: 1ks

Produkt momentálne nie je dostupný. Po vykonaní objednávky, vás budeme informovať o dostupnosti produktu.

Popis

Vysoko výkonná čistiaca špongia na kožu pre odstraňovanie nečistôt a kontamináciíbez toho aby ste museli použiť čistiace prostriedky na báze rozpúšťadiel.

PO VYČISTENÍ KOžU VŽDY NAIMPREGNUJTE BALZAMOM NA KOŽU: napríklad:

Scholl Concepts – Balzam na kožu SKIN Leather Care Gel 250 g

Balzam / Impregnátor na kožu Autoglym – LEATHER CARE BALM 500ml

POUŽITIE

Vezmite hubku a poriadne ju celú namočte pod čistou vodou.

Hubku JEMNE vyžmýkajte takým spôsobom , aby ste ju nepoškodili, nezlomili, teda iba z nej jemne medzi dlaňami vytlačte vodu.

Umývanie kože – hubka je jemne abrazívna takže upozorňujeme že sa ňou nesmie silno tlačiť, ani šúchať po koži. Kožu čistíme iba jemnými ťahmi jedným smerom.

Prejdite s hubkou 2 -3 krát po jednom mieste (cca 30cm x 30cm) a miesto osušte pretretím s jemnou mikrovláknovou handričkou.

Takto vyčistite celú kožu.

 

TIP: Ak si v hubke necháte trocha vody, čistenie vám pôjde jednoduchšie, pozor ale aby vám voda nestekala všade okolo, pripravte si mikrovláknovú handričku na utieranie vody ktorá stečie.

Upozornenie: Hubkou fakt šetrite, v žiadnom prípade netlačte na kožu silno ani dlho , hubka zvládne vyčistenie aj jemným zaobchádzaním.

PO VYČISTENÍ KOžU VŽDY NAIMPREGNUJTE BALZAMOM NA KOŽU ,aby ste ju ochránili a aby neostala suchá
Kedy je hubka už nepoužiteľná? – keď sa začne rozpadávať alebo krušiť, hubku treba vymeniť za novú alebo poškodenú časť jednoducho odtrhnúť

 

POZOR: na chúlostivých povrchoch, ako sú drahá koža, chrómované lišty a podobne, najprv odporúčame test na menej viditeľných-skrytých miestach.

0