Čistič na kožu Chemical Guys – Leather Cleaner 118ml

5.50  s DPH

Katalógové číslo: 938 Kategórie: , Značka:

Čistiaci a impregnačný prípravok na kožu

 • ľahko zotrie akékoľvek nečistoty bez poškodenia kože
 • pH vyvážený pre najúčinnejšie čistenie
 • konzervuje pevnosť, trvanlivosť a vzhľad kože
 • preniká do pórov kože tak, aby odstránil a suspendoval špinu a oleje
 • nenecháva žiadne zvyšky ako mydlá a neprispieva k poškodeniu vlákien
 • vdýchnite nový život svojej koži! Prirodzený vzhľad a pocit mäkkej fantastickej kože

Výrobca: Chemical Guys

Obsah Balenia: 118ml

1 na sklade (môže byť spätne objednané)

Popis

Leather Cleaner  vyčistí neuveriteľne ľahko akúkoľvek nečistotu z kože a kožených povrchov. Spomeniete si ešte na vzhľad a vôňu novej kože, keď ste kupovali auto? Koža je absolútne ohromujúca, keď sa ošetruje a udržuje správne! Jeden z najdôležitejších faktorov pri starostlivosti o jemnú kožu je čistenie a kondicionovanie. Mnohá zanedbaná alebo chybne ošetrovaná koža je často suchá, zostarnutá a popraskaná. Všetkému tomuto sa možno vyhnúť, ak kombinujete správny prípravok a určitú láskyplnú starostlivosť (TLC – tender loving care). Zapamätajte si, aby ste vždy pracovali inteligentnejšie a nie tvrdšie, pričom zvolenie správneho prípravku pre prácu je rovnako dôležité, ako skutočné čistenie a kondicionovanie kože. Čistiaci prípavok na kožu, bez farby a bez zápachu je dostatočne silný, aby prevzal najtuhšiu prácu, pričom je dostatočne jemný, aby zabránil akémukoľvek poškodeniu. Rekondicionovanie kože je dvojstupňový proces, ktorý vyžaduje ako čistenie tak kondicionovanie.

Z čoho je koža vyrobená a ako sa mám správne starať o kožu?

Koža je trvanlivý pružný materiál, ktorý je vytvorený činením zvieracej surovej kože. Je dôležité správne sa starať o tisíce a tisíce vzájomne popreplietaných vlákien, ktoré obsahujú póry, ktoré dovoľujú, aby koža dýchala.

Preto je dôležité často čistiť a kondicionovať kožené sedadlá a čalúnenie. Prírodné vlákna kože sa porušia plynutím času, drsnými živlami ako UV lúče a oxidov znečisťujúcich látok v ovzduší. Keď sa staráte o kožu, je dôležité kožu najprv pred kondicionovaním vyčistiť. Colorless & Odorless Leather Cleaner od Chemical Guys preniká hlboko do pórov, aby odstránil špinu a prach kvôli ľahkému vyčisteniu. Čistenie špiny a nečistoty je kľúčovým na ochranu kože. Časom koža naakumuluje vrstvu nahromadenej špiny spojené s trením spôsobeným vstupovaním a vystupovaním z vozidla, čo vytvára opotrebenie, ktoré spôsobuje poškodenie, ktoré je nevratné. Správne čistenie a kondicionovanie kože udržiava kožu hladkú a chránenú. Kvôli najlepším výsledkom pokračujte s kondicionérom na kožu spoločnosti Chemical Guys.

POUŽITIE:

 • na čistenie kože nájdite pekné chladné zatienené miesto
 • najlepšie je použiť svetlo-sfarbenú mikrovláknovú utierku
 • dobre pretrepte a čistič nastriekajte na mikrovláknovú utierku
 • kožu jemne utrite kruhovým pohybom
 • pomocou druhej mikrovláknovej utierky zotrite nečistotu a špinu
0