Clay Plastelína Angelwax – Claybar Blue Medium 100g

12.90  s DPH

Katalógové číslo: 366 Kategórie: , Značka:

Angelwax Claybar Blue Medium 100g : Stredne tvrdý clay pre dekontamináciu laku.

Výrobca: AngelWax

Obsah Balenia: 100g

Produkt momentálne nie je dostupný. Po vykonaní objednávky, vás budeme informovať o dostupnosti produktu.

Popis

Angelwax ponúka hneď tri druhy Claye. Všetky fungujú na rovnakom princípe. Odstraňujú z lakovaného povrchu prilepenu špinu, ktorú nemožno odstrániť bežným umývaním

Asfaltové škvrny, trus, nános cestnej špiny a stromovú miazgu. Stačí kĺzať s Clayom po povrchu karosérie, tým sa na neho prichytia nečistoty, ktoré sú týmto spôsobom jemne odstránené z lakovaného povrchu.

Ak je Vaša karoséria po umytí na dotyk drsné, skúste použiť clay a spoznáte ten rozdiel.

Pre najbezpečnejšiu prácu použite ako lubrikant Angelwax Uber Lube. Všetky Claye Angelwax sú balené v luxusnom plastovom kryte, kde si môžete kocku po použití uschovať. Nebude tak časom vysychať a bude stále v 100% stave aj po dlhom uskladnení.

Red (červený) clay – tvrdý clay – je najúčinnejší Angelwax clay, určený pre rýchle a efektívne odstránenie znečistenia pri kompletnej údržbe vozidla. Používajte tento clay spoločne s prípravkom Uber Lube.

Blue (modrý) clay – stredne tvrdý clay – sa dá použiť s vodou alebo s prípravkom Uber Lube. Skvelý na vylepšenie detailov.

Yellow (žltý) clay – mäkký clay – možno použiť s obyčajnou vodou. Pozbiera ľahké znečistenie a je určený pre pravidelnú údržbu vášho vozidla.

0